I WIRTUALNY SPACER LUB BIEG - NA NIEBIESKO DLA AUTYZMU

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
2 kwietnia 2021

Kochani dziś 2 kwietnia - Wielki Piątek, a także dzień w którym obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Jego celem jest podnoszenie społecznej świadomości na temat zaburzenia uznanego przez ONZ za jeden z najpoważniejszych problemów zdrowotnych świata.

Pobierz DYPLOM

W tym dniu symbolem solidarności z osobami z autyzmem będzie kolor niebieski. Dzisiaj najbardziej rozpoznawalne budynki na świecie włączają niebieską iluminację na znak solidarności z osobami z autyzmem - niebieski kolor jest kolorem symbolizującym zaburzenie autyzmu, dlatego każdy taki gest jest wyrazem wsparcia dla osób z autyzmem i ich rodzin. Gesty są ważne i często są początkiem zmian na lepsze.
Bądźcie z nami i dziękujemy, że jesteście z nami, zapraszamy wszystkich, którzy takim gestem zechcą nas wesprzeć bądź wyrazić swoją solidarność mogą np. oświetlić budynek na niebiesko, dodać niebieski kolor do ubrania lub wziąć udział w naszym wirtualnym spacerze lub biegu "Na Niebiesko dla Autyzmu" Pokażcie, że jesteście dla nas, wrzucie zdjęcie na nasz portal społecznościowy z hasztagiem #naniebiskodlaautyzmu# i pamiętajcie o przestrzeganiu zaleceń sanitarnych 
https://fb.me/e/2678VHhnR

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Plakat Wydarzenia

    Plakat Wydarzenia

  • Powiększ zdjęcie Plakat Światowy Dzień Autyzmu

    Plakat Światowy Dzień Autyzmu

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-04-02
Data publikacji:2021-04-02
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:95